Kdo jsme

O nás

Dentální nadšenci, kteří chtějí sdílet praktické věci. Podělí se o vše, co vědí a práce je pro ně zároveň zábava.

Teoretických kurzů je v naší republice celá řada, ale kolik z nich je opravdu přínosných pro praxi?

Převedení teorie do praxe, totiž mnohdy obnáší spoustu skrytých problémů, o kterých se na kurzech nemluví. Nebo nechce mluvit? Naším úkolem je jít co nejjednodušší a nejrychlejší cestou, ale zároveň zachovat kvalitu “lege artis”. Snažíme se sdílet vše co víme a nevynechat vůbec nic. Krok za krokem.

V kurzech sdílíme zejména praktické “vychytávky”, díky kterým se může stát život v ordinaci o poznání méně stresující. Nepotřebujeme ukazovat pouze ty nejhezčí případy, které jsme kdy udělali, naopak se nebojíme ukázat ty nepovedené, protože z těch se člověk přece nejvíc naučí. Učit se z cizích chyb je moudřejší, než učení z chyb vlastních. 

Náš tým

MDDr. Michal Czyž

V roce 2014 jsem ukončil vysokoškolské vzdělání na univezvitě Palackého v Olomouci. Od studia jsem se účastnil mnoha odborných kurzů zaměřených zejména na záchovnou stomatologii.

Číst více

MDDr. Michal Přibyl

Stomatologie je pro mě vášeň a koníček zároveň. Baví mě, jak se rychle vyvíjí. Pokud chceme být na špičkové úrovni, musíme se vzdělávat a jít neustále kupředu.

Číst více

MDDr. Marek Řehoř

Stomatologie je z velké části technický obor, plný moderních a sofistikovaných pomůcek. Jsem rád, že v při své práci mám k dispozici ty nejmodernější a já tak ukojím svoji touhu po nových technologiích.

Číst více

Bc. Radka Kylarová

koordinátorka kurzů

Číst více

Máte dotaz?

Chcete se zapsat na kurz? Není zrovna vypsaný žádný kurz, který by Vás zaujal nebo máte zájem o individuální kurz? Dejte nám vědět a my se vám pokusíme vyjít vstříc.