Kdo jsme

O nás

Dentální nadšenci, kteří chtějí sdílet praktické věci. Podělí se o vše, co vědí a práce je pro ně zároveň zábava.

Teoretických kurzů je v naší republice celá řada, ale kolik z nich je opravdu přínosných pro praxi?

Převedení teorie do praxe, totiž mnohdy obnáší spoustu skrytých problémů, o kterých se na kurzech nemluví. Nebo nechce mluvit? Naším úkolem je jít co nejjednodušší a nejrychlejší cestou, ale zároveň zachovat kvalitu “lege artis”. Snažíme se sdílet vše co víme a nevynechat vůbec nic. Krok za krokem.

V kurzech sdílíme zejména praktické “vychytávky”, díky kterým se může stát život v ordinaci o poznání méně stresující. Nepotřebujeme ukazovat pouze ty nejhezčí případy, které jsme kdy udělali, naopak se nebojíme ukázat ty nepovedené, protože z těch se člověk přece nejvíc naučí. Učit se z cizích chyb je moudřejší, než učení z chyb vlastních. 

Náš tým

MDDr. Michal Czyž

V roce 2014 jsem ukončil vysokoškolské vzdělání na univezvitě Palackého v Olomouci. Od studia jsem se účastnil mnoha odborných kurzů zaměřených zejména na záchovnou stomatologii.

Číst více

MDDr. Michal Přibyl

Stomatologie je pro mě vášeň a koníček zároveň. Baví mě, jak se rychle vyvíjí. Pokud chceme být na špičkové úrovni, musíme se vzdělávat a jít neustále kupředu.

Číst více

MDDr. Marek Řehoř

Stomatologie je z velké části technický obor, plný moderních a sofistikovaných pomůcek. Jsem rád, že v při své práci mám k dispozici ty nejmodernější a já tak ukojím svoji touhu po nových technologiích.

Číst více

Bc. Radka Kylarová

koordinátorka kurzů

Číst více

Máte dotaz? Kontaktujte nás

Vyplňte formulář a my se Vám ozveme. V případě dotazů nám neváhejte zavolat.