MDDr. Filip Böhm

Byl jsem velice spokojen. Náplň kurzu zcela uspokojila moje očekávání. Váš přednes byl výborný a velice se mi líbilo, jak se navzájem doplňujete a v některých případech oponujete.

MDDr. Anna Krivousová

Kurz bol super. Aj napriek tomu, že to bolo intenzívne a dlhé, podarilo sa vám udržať pozornost celý čas. Dobrá práca:) Super, že ste dali realne tipy materiálov s čím robíte a čo zas nieje ideálné. Čo nie vždy bývá.

MDDr. Magdalena Ptáčková

Kurz se mi moc líbíl. Oceňuji mnoho rad, tipů a triků, které jsou aplikovatelné v denní praxi. Ačkoliv to byl kurz pouze teoretický, byl založen na praktických věcech.  Naučil mě přemýšlet a dívat se na danou problematiku jiným, efektivnějším způsobem. Moc Vám...

MDDr. Klára Dalajková

Kurz byl pro mě, jako pro začínajícího lékaře, velmi užitečný. Dozvěděla jsem se spoustu informací/tipů, které můžu využít v každodenní praxi. Prostory konání byly velmi hezké. Celkově se mi atmosféra kurzu velmi líbila.

MDDr. Jana Berčíková

Kurz byl velmi přínosný pro praxi. Velmi se mi líbilo velké množství konkrétních případů z praxe. Fotodokumentace výborná! Přínosem je i konkrétní jmenování materiálů, případné zodpovězení dotazů na materiály. Prostory Long Story Short jsou krásné a moc příjemné....